Вхід для користувачів

Реєстрація

Русский Українська English

Також...

Деякі функції, які можуть бути використані у повсякденній роботі користувача AutoCAD®, відтепер доступні у магазині додатків Autodesk

AUTODESK App Store


Відкрито канал YouTube для демонстрації основних можливостей ПК САМАРА та її модулів
Канал YouTube

AutoCAD 2018 compatible

   Впровадження

   Необхідною умовою успішного впровадження пропонованого програмного забезпечення є технічна підтримка з боку розробника програмного забезпечення – ТОВ «Лабораторія комплексних технологій». Серед тих послуг, які ми надаємо своїм користувачам, Ваше підприємство можуть зацікавити наступні:

   1. Інсталяція і початкове налаштування програмного забезпечення
Інсталяція системи є тривіальною процедурою. Однак, як показує досвід, деякі підприємства-клієнти зацікавлені в тому, щоб представник нашого підприємства доставив, встановив і здав встановлену та працюючу систему. Послуга надається безкоштовно, підприємство оплачує тільки командировочні витрати.


   2. Початкове навчання фахівців-користувачів програмного забезпечення
Курс навчання забезпечує знання, необхідні для того, щоб фахівці почали працювати з системою самостійно. Поглиблене і детальне освоєння системи досягається на основі реальної практики.

   Ми проводимо навчання фахівців-користувачів на наступних умовах:
° Місце проведення навчання вибирається підприємством-замовником. Краще, коли навчання відбувається на території нашого підприємства. В цьому випадку учні зможуть ознайомитися з реальним досвідом застосування системи на відповідних службах шахт ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля". Навчання на нашій території проводиться групами по 2 людини. На території підприємства-замовника навчання проводиться для групи не більше 10-12 чоловік силами двох-трьох фахівців (на одного спеціаліста не більше 4 учнів).
° Навчання проводиться представниками ТОВ «Лабораторія комплексних технологій».
° Тривалість курсу навчання – 10 робочих днів.
° На час проведення навчання фахівці, що беруть участь у ньому, повинні бути тимчасово звільнені від своїх основних обов'язків.
° При необхідності фахівцям, що беруть участь у навчанні, рекомендується забезпечити попереднє навчання основам роботи з комп'ютером, операційною системою Microsoft Windows, пакетом програм Microsoft Office, AutoCAD.
° При проведенні навчання на території підприємства-замовника, останній має надати приміщення та обладнання, необхідне для організації навчання. Для ефективного навчання рекомендується забезпечити, принаймні, один комп'ютер для двох учнів.   3. Технічна підтримка
Технічна підтримка передбачає відповіді на питання по використанню системи по телефону та електронною поштою в режимі «гаряча лінія». За бажанням замовника може надаватися технічна підтримка, що передбачає оновлення версій системи, що виходять в період строку технічної підтримки. Вартість даної послуги – 30% від вартості придбаного програмного забезпечення за один рік (безкоштовно протягом одного року після продажу).


   4. Доопрацювання існуючих та розробка нових програмних засобів
У зв'язку з тим, що кожне підприємство має свої особливості ведення робіт, модулі програми можуть бути допрацьовані спеціально для підприємства або створені, якщо завдання не можливо вирішити існуючими засобами САМАРИ.


   5. Розробка інформаційно-геометричної моделі гірничих робіт в системі САМАРА
Для прискорення процесу впровадження системи САМАРА на підприємстві-замовнику ТОВ "Лабораторія комплексних технологій" може виконати роботи з первинного формування інформаційно-геометричної моделі гірничих робіт підприємства. Такі роботи включають введення топографічної основи гірничого відводу підприємства, геометрії планових проекцій гірничих виробок з використанням робочих планшетів, введення атрибутики обмінних планів гірничих виробок, а також, у разі необхідності, розробку просторової моделі гірничих виробок. Вартість таких робіт визначається виходячи з розмірів та насиченості конкретного горизонту і в середньому може становити близько $5000-9000 з ПДВ за один горизонт.