Вхід для користувачів

Реєстрація

Русский Українська English

Також...

Деякі функції, які можуть бути використані у повсякденній роботі користувача AutoCAD®, відтепер доступні у магазині додатків Autodesk

AUTODESK App Store


Відкрито канал YouTube для демонстрації основних можливостей ПК САМАРА та її модулів
Канал YouTube

AutoCAD 2018 compatible

   САМАРА-Т (техвідділ)

   САМАРА-Т - система для прискорення та підвищення якості роботи технологічних відділів на копальнях.
   Основне призначення - полегшення повсякденної роботи з розміщення обладнання у виробках (з урахуванням реальних розмірів). Створення кількох варіантів розрахунків в найкоротший час з отриманням кінцевих документів. Полегшення оформлення креслень у відповідності з поточними вимогами ДСТУ та ТУ.

На даний момент система має досить великий інструментарій, що дозволяє використовувати її як для складання різноманітних пашпортів ділянок, так і для виконання розрахунків, які роблять техвідділи вугледобувних підприємств.

   Система включає в себе:
° каталоги типорозмірів обладнання, транспорту, прокату, електрообладнання, кабелів, ланцюгів, канатів (які використовуються для відображення і розрахунків).
° велику базу блоків (постійно поповнюється за бажанням споживачів) обладнання для копален. Ці блоки можна вставляти в заданому масштабі у малюнок проекту. Після майже 3-х річної роботи маємо більше ніж тисячу готових блоків (багато з них динамічні, тобто можуть змінювати свої параметри).
° власні команди для полегшення відображення ланцюгів, канатів, залізничних колій, профілів, ліній розриву, оформлення креслень, графіків робіт і багато чого іншого. Є бібліотека умовних позначень (наприклад – струмені повітря, вентиляційні двері, вогнегасники, тощо) для відображення у проекті.
° розрахунки відкаток, кроку кріплень. Самі розрахунки зберігаються в окремій базі, яка є доступною по локальній мережі. Кінцевий результат розрахунків – підготовлений документ MSWord.
° розрахунок електрообладнання, побудова схем, збереження проектів в базі даних. Кінцевий результат розрахунку – підготовлений документ MSWord і малюнок AutoCAD.